NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

20.10.2014, godz. 17:32
crime
foto:

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie.

Amityville, NY. Śmierć rowerzysty

Policja z Suffolk County ustala przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło w niedzielę w North Amityville. Kierowca prowadzący Lexusa śmiertelnie potrącił rowerzystę, który po uderzeniu przez samochód zmarł. Prowadzący auto pozostał na miejscu zdarzenia i wezwał służby ratunkowe. Trwa dochodzenie w sprawie mające ustalić okoliczności śmiertelnego wypadku.

Brooklyn, NY. Strzelanina na Brooklynie

Latające kule nad głowami mieszkańców Nowego Jorku zaczynają przerażać i budzić grozę. Tym razem grupa nastolatków w wieku 14 i 16 lat sięgnęła po broń i zaczęła strzelać do przypadkowych przechodniów. Jak podaje policja, napastnicy mieli na sobie bluzy z kapturami. Według policji rannych zostało czterech mężczyzn: 50-latek, który został postrzelony w klatkę piersiową, 46-latek, który został postrzelony w nogę oraz dwóch 19-latków również rannych w nogi. NYPD prowadzi dochodzenie w sprawie.


Bronx, NY. Postrzelili napastnika

Oficerowie NYPD postrzelili napastnika, który z nożem w ręku zaatakował swoją żonę. Napastnik zadał kobiecie 30 ran nożem kuchennym zanim na miejsce zdarzenia przyjechali oficerowie policji. Policjanci oddali strzał w kierunku rozwścieczonego mężczyzny. Ranna, ociekająca krwią kobieta została przewieziona do szpitala. Również jej agresywny mąż został hospitalizowany. Lekarze stan zdrowia małżeństwa określają jako poważny, jednak stabilny.

New Brunswick, NJ. Napaść na studenta

Do brutalnego ataku doszło na kampusie Rutgers University's w New Brunswick, NJ. Jak informuje NBC News, na studenta napadła banda uzbrojonych napastników. Najpierw go sponiewierali, a następnie okradli. Według lekarzy, jego stan zdrowia jest poważny ale stabilny. Policja poszukuje sprawców.

Brooklyn, NY. Kobieta zadźgana nożem

Tragedia przy East 43rd Street Flatlands. Tuż przed 6:30 pm w niedzielę anonimowy człowiek wezwał funkcjonariuszy NYPD. Gdy policja przyjechała na miejsce zdarzenia zobaczyli martwą kobietę, leżącą na podwórku w kałuży krwi. Na miejscu zatrzymano jedną osobę. Ofiara to Iman Thomas (38 l.).

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: