NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

13.10.2014, godz. 18:49
NYC, NY, Nowy Jork, New York City,
foto:

Najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic.

Manhattan, NY
Aresztowany za próbę gwałtu
Nowojorska policja aresztowała 34-letniego mężczyznę, który zaatakował kobietę w Flaming Saddles Bar w Hell's Kitchen. Jak informuje NBC News, napastnik rzucił się na swoją ofiarę, gdy ta wychodziła z toalety znajdującej się w lokalu. Mężczyzna zdołał rozebrać kobietę ale po chwili się przestraszył i uciekł z miejsca zdarzenia. Policja aresztowała go kilka metrów od baru. Napastnik został aresztowany i odpowie za próbę gwałtu.

Chester, NJ
Śmiertelny wypadek w New Jersey
Jak podaje biuro prokuratora,  w pobliżu Alstede Farms w Chester gdzie odbywał się New Jersey Fall Festiwal, doszło do śmiertelnego wypadku samochodowego. W wyniku incydentu śmierć poniósł jeden pieszy, kilka innych zostało rannych.

Brooklyn, NY
Samochodem uderzył w fasadę budynku
Do groźnego wypadku doszło na Bedford-Stuyvesant przy Myrtle Avenue. Jak podaje NBC News, nieostrożny kierowca Jeepa w momencie wykonywania manewru cofania najpierw potrącił pieszego, a następnie uderzył w fasadę supermarketu. Jak informują oficerowie FDNY nagle było słychać wielki huk. – Szłam na zakupy i usłyszałam zejdź mi z drogi, a później już tylko słychać było jak leci na ziemię stłuczone szkło – opowiada Anna Ziglar (47 l.) świadek zdarzenia. Obecnie NYPD prowadzi dochodzenie w sprawie.


Brooklyn, NY
Prace Skowronów w Citibanku
Do najbliższego piątku  w greenpoinckim Citibank przy Manhattan Ave.
Można oglądać wystawę fotografii Janusza i Artura Skowronów pt. „Between Blue and Shades of Grey”. Janusz Skowron  przygotował zdjęcia w błękitnej tonacji, a jego syn Artur czarno-białe. Opol


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: