NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

01.10.2014, godz. 18:52
NYPD
foto:

Najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic.

Saddle Brook, NJ. Śmiertelny wypadek na Interstate 80

Co najmniej jedna osoba nie żyje w wyniku śmiertelnego wypadku, do którego doszło w środę o 1:15 am. Jak podaje NBC News samochód ciężarowy zderzył się z Toyotą w pobliżu zjazdu 63 w Saddle Brook. W wyniku tragicznego wypadku przez kilka godzin zamknięta była cała trasa. Kierowcy byli kierowani na objazdy. Dopiero o 5:30 am otwarto drogę dla ruchu kołowego. Obecnie badane są okoliczności wypadku.


Brooklyn, NY. Okradł w windzie kobietę z dzieckiem

Uzbrojony rabuś napadł na kobietę, która jechała windą razem ze swoją trzyletnią córeczką. Do napaści na tle rabunkowym doszło w budynku przy Wortman i Van Siclen. Mężczyzna przystawił do skroni kobiety broń i zażądał pieniędzy. 3-letnia dziewczynka zaczęła płakać ze strachu, przerażona matka wyciągnęła wszystko, co miała w portfelu, czyli 22 dolary. Napastnik wziął pieniądze i uciekł z windy. Obecnie NYPD poszukuje groźnego rabusia

Manhattan, NY. Ukradł 5 tysięcy z restauracji na TriBeCa

Kolejny napastnik włamał się pod osłoną nocy do ekskluzywnej restauracji znajdującej się na TriBeCa, na dolnym Manhattanie. Mężczyzna wszedł do pomieszczenia bocznymi drzwiami i niepostrzeżenie wyniósł sejf z zaplecza, w którym znajdowało się 4,775 dolarów. Kradzież została zgłoszona na policję. NYPD w dalszym ciągu poszukuje grasującego na Manhattanie złodzieja.


Bronx, NY. Policjant dusiciel

Oficer NYPD został aresztowany po tym, jak zaczął niespodziewanie dusić jednego z członków swojej rodziny. Peter Everette (31 l.) został aresztowany we wtorek po południu. Dla dobra prowadzonego śledztwa nie podano więcej informacji na temat pokrewieństwa napastnika z ofiarą.


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: