NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

23.09.2014, godz. 19:32
nyc
foto:

Najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic.

Brooklyn, NY. Atak nożownika na Brookyln Heights

Do przerażających scen doszło w reprezentacyjnym miejscu na Brooklynie. Jak podaje NYPD,30-letni mężczyzna został dźgnięty nożem przez 20-letniego napastnika. Do zdarzenia doszło na Montague i Clinton Street. Ofiara została przewieziona do Lutheran Medical Center. Według lekarzy, stan zdrowia mężczyzny jest stabilny. Oficerowie NYPD złapali już napastnika.

Nowy Jork, NY. Dyplomaci są winni miastu 16 milionów

Czy to możliwe, żeby dyplomaci, którzy przyjeżdżają do Nowego Jorku, byli winni metropolii taką kwotę? Owszem, urzędnicy ze 180 krajów maja długi, które wynikają z… niezapłaconych mandatów. Jak podaje NBC News, rekordzistami są dyplomaci z Egiptu - według Departamentu Finansów ich dług wynosi 2 miliony dolarów.

Nowy Jork, NY. Uwaga kierowcy. Utrudnienia na drogach

W związku z trwającą w Nowym Jorku 69. Sesją Zgromadzenia Ogólnego ONZ drogowcy ostrzegają kierowców o zmianach w organizacji ruchu. Jak podaje NY 1, do soboty zamknięta będzie First Avenue od 42th Street do 48th Street, 44th Street, natomiast 45th Street i 46th Street będą zamknięte pomiędzy pierwszą i drugą aleją. 49th Street od Third Avenue do Lexington Avenue również będzie nieprzejezdna. Ulice każdego dnia będą ponownie otwarte dla ruchu samochodowego po zakończeniu sesji ONZ.


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: