NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Nowy Jork. WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

19.09.2014, godz. 21:01
NYPD
foto:

Najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Staten Island, NY. Wyrzuciła chorego szczeniaka

Alsu Ivanchenko (34 l.) została aresztowana po tym, jak wyrzuciła w reklamówce z okna swojego samochodu chorego szczeniaka. Jak powiedziała oficerom NYPD, nie miała pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia psa. Szczeniaka z pękniętą czaszką, urazami mózgu oraz połamanymi kośćmi znaleźli oficerowie NYPD. Piesek został przetransportowany do schroniska, gdzie zaopiekowali się nim lekarze. Teraz kobieta odpowie za swoje bezduszne zachowanie.

Manhattan, NY. Usiłował zgwałcić nastolatka

Jak podaje nowojorska policja nieznany sprawca zwabił do garażu nastolatka i zaatakował go seksualnie. Do zdarzenia doszło w biały dzień na Broadway i 8th Street na Greenwich Village. Całe szczęście, nastolatkowi udało się wyrwać ze szpon oprawcy i w porę uciekł informując o zdarzeniu policję. Obecnie oficerowie NYPD poszukują sprawcy. Według śledczych podejrzany ma około 20 lat.


Long Island, NY. Ukradł kościelne datki

Policja aresztowała mężczyznę, który dobrał się do kościelnych datków. Jak podają funkcjonariusze policji z Nassau County do zuchwałej kradzieży doszło w St. Pius X Church w Plainview. 57-letni złodziej wpadł dzięki zeznaniu świadka, który złapał go na gorącym uczynku. Rabuś przestraszył się i uciekł. Całe szczęście policja złapała złodzieja, który później przyznał się, że w ten sam sposób ogołocił puszki z datkami wiernych w czterech innych kościołach. Teraz odpowie za swój występek.


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: