NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Nowy Jork WYDARZENIA w skrócie - najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

09.09.2014, godz. 19:04
NYC, Nowy Jork, NYPD, policja
foto:

Najważniejsze wydarzenia w skrócie

Queens, NY. Tragiczny pożar

Nowojorska policja prowadzi dochodzenie w sprawie zaprószenia ognia w jednym z apartamentów na Flushing, gdzie żywcem spłonęły trzy osoby. Jak podaje NY1, do zdarzenia doszło we wtorek nad ranem w budynku przy Roosevelt Avenue. Choć oficerowie FDNY szybko dotarli na miejsce zdarzenia, nie udało się uratować dwóch mężczyzn i jednej kobiety. Całe szczęście ogień nie rozprzestrzenił się na inne apartamenty znajdujące się w tym bloku.


Queens, NY. Śmiertelna strzelanina

Porachunki między kochankami doprowadziły do strzelaniny w biały dzień na 41st Avenue i Main Street. Jak podaje NYPD, Xie Bin (51 l.) sięgnął po broń i zastrzelił swoją dziewczynę. Ya Ling Meng (46 l.), zmarła na miejscu. Po oddaniu strzału do swojej ukochanej mężczyzna strzelił również do siebie. Gdy przyjechała policja oficerowie ujrzeli na chodniku leżące dwa ciała. Nie wiadomo co było przyczyną wybuchu agresji mężczyzny. NYPD prowadzi dochodzenie w sprawie.

Bronx, NY. Wypadek szkolnego autobusu

30 uczniów zostało rannych w wypadku autobusu, do którego doszło w poniedziałek. Jak podaje FDNY zdarzenie miało miejsce o godzinie 15:45. W wypadku brały udział dwa szkolne żółte autobusy. Część małych pasażerów odniosła niewielkie obrażenia ciała. Całe szczęście nikt nie musiał być hospitalizowany, wystarczyło, że służby medyczne udzieliły pierwszej pomocy na miejsc. Policja bada co było przyczyną kolizji.

Betlejem, NY. Tragiczny wypadek awionetki

Cessna 172 Skyhawk, która wystartowała z lotniska w Albany o godzinie 4:50 p.m. w poniedziałek, zderzyła się z pociągiem towarowym. Jedna osoba będąca na pokładzie małego samolotu zmarła na miejscu, druga ofiara zmarła w drodze do szpitala. Policja nie podała ich personaliów. Wiadomo jedynie, że w samolocie był pilot oraz jego instruktor. Obecnie przyczynę wypadku bada Federal Aviation Administration and National Transportation Safety Board.


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: