NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. Skandal ciągnie się za Spitzerem

Nowy Jork. Skandal ciągnie się za Spitzerem

18.08.2013, godz. 19:14
Czego może nauczyć Eliot Spitzer?  - 1598
Czego może nauczyć Eliot Spitzer? foto:

Były gubernator Nowego Jorku, który zrezygnował z urzędu po skandalu, jaki wybuchł po ujawnieniu, że jest stałym klientem ekskluzywnej agencji towarzyskiej - ubiega się w nadchodzących wyborach o fotel głównego rewidenta miasta. Jego przeciwnikiem jest Scott Stringer. I to właśnie drugiemu z kandydatów większość amerykańskich mediów daje poparcie. Uzasadnia to m.in. jego świetną pracą jako prezydenta dzielnicy Manhattan. Zdaniem „New York Post”, Spitzer powinien być raczej „postawiony przed sąd, aniżeli wybierany w wyborach na tak ważne stanowisko”. SAL
Jeśli po benzynę, to do New Jersey!
Były gubernator Nowego Jorku, który zrezygnował z urzędu po skandalu, jaki wybuchł po ujawnieniu, że jest stałym klientem ekskluzywnej agencji towarzyskiej - ubiega się w nadchodzących wyborach o fotel głównego rewidenta miasta. Jego przeciwnikiem jest Scott Stringer. I to właśnie drugiemu z kandydatów większość amerykańskich mediów daje poparcie.

Uzasadnia to m.in. jego świetną pracą jako prezydenta dzielnicy Manhattan. Zdaniem „New York Post”, Spitzer powinien być raczej „postawiony przed sąd, aniżeli wybierany w wyborach na tak ważne stanowisko”.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: