NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. Parafialny piknik stał się tragedią

Nowy Jork. Parafialny piknik stał się tragedią

14.10.2013, godz. 02:00
Nowy Jork. Parafialny piknik stał się tragedią
wypadek, Nowy Jork, Yonkers ,  Coyne Park, Roman Catholic Church of St. Paul the Apostle foto:

Parafialny piknik rodzinny w Yonkers zamienił się w niewyobrażalną tragedię, kiedy kierowca jeepa stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w tłum bawiących się ludzi! Piętnastoletnia dziewczynka nie żyje, a czworo innych nastoletnich dzieci w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

Do tego dramatu doszło w piątek późnym wieczorem w Yonkers niedaleko Coyne Park, gdzie parafianie z Roman Catholic Church of St. Paul the Apostle zorganizowali doroczny rodzinny piknik, w czasie którego zbierali pieniądze na utrzymanie kościoła.

– Około godziny 9 wieczorem kierowca czarnego jeepa stracił panowanie nad kierownicą i wjechał w bawiących się ludzi. Ustalamy cały czas przyczyny tego wypadku. Jedyne, co możemy potwierdzić, to fakt, że w chwili obecnej mamy jedną ofiarę śmiertelną, a cztery osoby przebywają cały czas w szpitalu – informował rzecznik lokalnej policji. Dodał, że z uwagi na wiek ofiar nie podaje ich personaliów...

Jak donosi Fox News, pierwsza dwójka dzieci – w wieku 12 i 15 lat – została przewieziona do Jacobi Medical Center na Bronksie i ich stan lekarze oceniali jako bardzo poważny. Pozostałe dzieci w wieku 13 lat trafiły do Lawrence Hospital Center w Bronxville. – To było naprawdę straszne. Ten samochód pojawił się dosłownie znikąd i jechał z wielką szybkością. Większość ludzi zaczęło uciekać, ale tym dzieciom się nie udało – mówiła lokalnej stacji telewizyjnej jedna z uczestniczek pikniku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: