NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. Ostatnia misja Bloomberga: zadbać o samopoczucie nastolatek

Nowy Jork. Ostatnia misja Bloomberga: zadbać o samopoczucie nastolatek

07.10.2013, godz. 02:00
Nowy Jork. Ostatnia misja Bloomberga: zadbać o samopoczucie nastolatek
Boost Girls’ Self Esteem, Michalel Bloomberg, nasolatki, samopoczucie foto:

Michalel Bloomberg najwyraźniej chce przejść do historii jako burmistrz dbający o zdrowie i samopoczucie nowojorczyków.  Tym razem postanowił zatroszczyć się o nastolatki, które – jak mówi – zbyt często starają się za wszelką cenę dogonić trendy, przez co zatracają swoją osobowość i siebie. Kampania Boost Girls’ Self Esteem ma na celu uświadomienie im, że każda nastolatka jest piękna taka jaką jest i powinna być dumna z tego kim jest.

– Wszystkie jesteście piękne, wspaniałe i mądre. Jesteście cudownymi koleżankami, pomagacie innym, uśmiechacie się, opiekujecie starszymi. To naprawdę przecudowne cechy i nie możecie o tym zapomnieć – mówił Bloomberg na konferencji, podczas której ogłosił rozpoczęcie nowej kampanii.

Jak przyznał, jednym z powodów rozpoczęcia tej akcji jest fakt nasilających się przypadków znęcania się psychicznego i fizycznego wśród najmłodszych. Problem bullyingu jest bardzo poważny i – jak mówi Bloomberg – jeżeli dorośli nie podejmą kroków, by temu zaprzestać, może dojść do wielu tragedii.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: