NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork, New Jersey, Connecticut... Spotkania z Krystyną Pawłowicz

Nowy Jork, New Jersey, Connecticut... Spotkania z Krystyną Pawłowicz

18.03.2014, godz. 17:28
Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz
foto:

Znana z ciętego języka prof. Krystyna Pawłowicz, posłanka Prawa i Sprawiedliwości - spotka się z Polonią. Urodziła się 14 kwietnia 1952 r. w Wojcieszowie, jest prawniczką zajmującą się prawem gospodarczym publicznym, nauczycielem akademickim, doktorem habilitowanym nauk prawnych... W latach 2007-2011 sędzie Trybunału Stanu, była również posłanką na Sejm VII kadencji.

Pos. Pawłowicz spotka się z Polonią m.in. w New Jersey oraz Nowym Jorku i będzie rozmawiała na temat sytuacji w Polsce. Przyjedzie do Stanów na zaproszenie organizacji Solidarni 2010: – Chcemy aby profesor Pawłowicz dotarła do jak największej grupy Polaków mieszkających w USA – zaprasza Witold Rosowski.

Pierwsze spotkanie - 26 marca (środa ) o godz. 7 pm w Z.P.A Perth Amboy, 281 Grace St, NJ; kolejne - 28 marca (piątek) o godz. 8 pm w Pulaski Club, New Britain, CT. 89 Grove St; następne - 29 marca (sobota) o godz. 5 pm w Polskiej Fundacji Kulturalnej, 117 Broadway, Clark, NJ. Dwa ostanie spotkania odbędą się 30 marca (niedziela) - pierwsze o godz. 1:30 w Passaic NJ w Kościele Matki Boskiej Różańcowej 6 Wall St. i kolejne tego samego dnia o godz. 6 pm w Polskim Domu Narodowym na Greenpoincie - 261 Driggs Ave Brooklyn.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: