NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork HORROR W METRZE wepchnął mężczyznę wprost pod koła subwaya!

Nowy Jork HORROR W METRZE wepchnął mężczyznę wprost pod koła subwaya!

17.11.2014, godz. 16:48
Wypadek metro sprawca poszukiwany
foto: NYPD

To prawdziwy horror! 61-letni Wai Kuen Kwok został zepchnięty z platformy wprost pod nadjeżdżający pociąg! Wszystko działo się na oczach przerażonej żony. Sprawca zaatakował zupełnie bez powodu, następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja wyznaczyła już nagrodę za doprowadzenie do jego aresztowania.

Dramatyczne sceny rozegrały się w niedzielę na stacji Grand Concourse i East 167th Street. Z relacji świadków wynika, że Wai Kuen Kwok stał z żoną i czekał na metro D. Nagle zaszedł go od tyłu ciemnoskóry mężczyzna i pchnął prosto na tory. Wjeżdżający na stację pociąg nie zdążył wyhamować...

Wszystko działo się tak szybko, że bezradna żona nie zdążyła nic zrobić. Z przerażeniem patrzyła jedynie jak pociąg go miażdży. W tym czasie sprawca zbiegł.

W poniedziałek policja upubliczniła zdjęcia mężczyzny, który – ich zdaniem – zabił Wai Kuen Kwoka. Wyznaczono również dwa tysiące dolarów nagrody dla każdego, kto pomoże ustalić tożsamość sprawcy i doprowadzi do jego aresztowania.

Jak przypomina Fox News, niedzielna tragedia w metrze jest czwartym w tym roku podobnym przypadkiem, kiedy niewinna osoba zostaje zepchnięta z peronu pod pociąg. W poprzednich incydentach sprawcami były osoby niezrównoważone psychicznie.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: