NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowy Jork. Cezary Pazura gotowy do żartów!

Nowy Jork. Cezary Pazura gotowy do żartów!

20.09.2013, godz. 19:50
Cezary Pazura w Nowym Jorku
Nowy Jork, Pazura, Polonia, kabaret foto:

To będzie bardzo wesoły weekend! Wszystko za sprawą Czarka Pazury i Trzem Muszkieterom Sceny Kabaretowej – czyli Kryszakowi, Bałtroczykowi i Andrusowi.

To będzie wesoły weekend! Wszystko za sprawą Czarka Pazury i Trzem Muszkieterom Sceny Kabaretowej – czyli Kryszakowi, Bałtroczykowi i Andrusowi.
Popularni i bardzo lubiani kabareciarze wystąpią przed polonijną publicznością w sobotę i niedzielę trzy razy: w Connecticut, Nowym Jorku i w New Jersey. Cezary Pazura i reszta ekipy już w piątek byli w metropolii i „ładowali baterie” zwiedzając Nowy Jork. Chociażby tak jak poprtzednim razem, kiedy podziwiali widoki z tarasu nowojorskiego „Super Expressu”
Popularni i bardzo lubiani kabareciarze wystąpią przed polonijną publicznością w sobotę i niedzielę trzy razy: w Connecticut, Nowym Jorku i w New Jersey. Cezary Pazura i reszta ekipy już w piątek byli w metropolii i „ładowali baterie” zwiedzając Nowy Jork. Chociażby tak, jak poprzednim razem, kiedy podziwiali widoki z tarasu nowojorskiego „Super Expressu”.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: