NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowojorskie kryminały: Śmierć kierowcy Ubera i zychwali złodzieje z Facebooka

Nowojorskie kryminały: Śmierć kierowcy Ubera i zychwali złodzieje z Facebooka

29.06.2015, godz. 20:18
crime
foto:

Zdaje się, że fala przestępczości zaczyna coraz bardziej rozlewać po metropolii i okolicach. W Nowym Jorku doszło do zabójstwa kierowcy Ubera a we Freeport na Long Island mężczyzna padł ofiarą perfidnego oszustwa i został dotkliwie pobity i okradziony.

 

Detektywi NYPD prowadzą dochodzenie i poszukują osoby, która postrzeliła śmiertelnie kierowcę Ubera. Jak podają śledczy, 35-letni Naji Fawaz jeżdżcy samochodem dla popularnego serwisu taksówkowego, został znaleziony w kilkoma ranami postrzałowymi w aucie na Bedford-Stuyvesant,w okolicach Decatur Street i Malcolm X Boulevard. Mężczyznę przewieziono do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować.
Z kolei śledczy z Suffolk County Police poszukują dwóch mężczyzn, którzy  dotkliwie pobili i okradli mieszkańca Freeport. Okazuje się, że swoją ofiarę zwabili reklamując się  na Facebooku jako sprzedawcy elektronicznych urządzeń o nazwie Texas Instrument. Mężczyzna miał kupić od nich  65 urządzeń za tysiąc dol. Po przyjechaniu na miejsce, został zaatakowany, zastraszony bronią  i obrabowany z gotówki oraz portfela.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: