NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowojorski koncert Lady Pank przeniesiony do prestiżowej areny Melrose Ballroom. Lady Pank zagra jubileuszowo dla Polonii

Nowojorski koncert Lady Pank przeniesiony do prestiżowej areny Melrose Ballroom. Lady Pank zagra jubileuszowo dla Polonii

03.09.2016, godz. 00:00
Lady Pank
Lady Pank foto:

Czas leci... Lady Pank – legenda polskiej sceny muzycznej – świętuje swoje 35-lecie. Z tej okazji zespół zagra między innymi w Nowym Jorku i New Britain. Jak zapowiada organizator, Gram-X Promotions, będą to największe polskie koncerty na Wschodnim Wybrzeżu, które odbędą się w 2016 roku. Ze względu na duże zainteresowanie nowojorski koncert został przeniesiony do nowej większej areny, do prestiżowej Melrose Ballroom.

Lady Pank to jeden z najbardziej legendarnych zespołów polskiej sceny muzycznej. Od początku swojego istnienia podbijał serca milionów Polaków takimi utworami jak „Mniej Niż Zero”,  „Marchewkowe Pole”, „Kryzysowa Narzeczona” , „Zawsze Tam Gdzie Ty”, „Tacy Sami”, które dzisiaj zna już cała Polska i które z czasem wpisały się w klasykę polskiego rocka. Tych hitów jest oczywiście więcej a idealną okazją do zaprezentowania tego bogatego repertuaru muzycznego jest 35-lecie istnienia zespołu, które przypada na bieżący rok 2016 i w ramach którego też odbędą się koncerty w Nowym Jorku i New Britain. Będą to koncerty wyjątkowe nie tylko pod względem muzycznym. Nowojorski występ w piątek 9 września oryginalnie miał odbyć się w klubie Cavo na Astorii lecz ze względu na bardzo duże zainteresowanie koncert został przeniesiony do większej, prestiżowej areny Melrose Ballroom w tej samej dzielnicy.
– Cieszymy się że jubileusz Lady Pank cieszy się tak wielkim zainteresowaniem dlatego dbając o komfort naszych gości zdecydowaliśmy się przenieść koncert do większej bardziej prestiżowej areny Melrose Ballroom w Long Island City oddalonej kilka ulic od Cavo, oryginalnego miejsca koncertu. Melrose Ballroom charakteryzuję się najwyższej jakości nagłośnieniem, oświetleniem, elegancją, świetną obsługą i pięknym dachem na kilkaset osób w którym to goście koncertu będą mogli delektować się egzotycznymi drinkami i miłą atmosferą. Arena posiada też parking na kilkaset samochodów co z pewnością zaoszczędzi dużo czasu naszym klientom. Zdjęcia areny można znaleźć na stronie melroseballroomnyc.com – powiedział Grzegorz Fryc, organizator koncertu z firmy Gram-X Promotions.
Tuż przed występem Lady Pank na scenie pojawi się inny artysta z Polski, wirtuoz gitary Mr. Pollack, który zasłynął m.i. graniem symfonii Beethovena i muzyki klasycznej na gitarze. Wieczór rozpocznie występ lokalnej kapeli Dzieci PRL’u.
Dzień później w sobotę 10 września zespoły wystąpią w klubie Sokolnia w New Britain, gdzie przygotowana jest wyjątkowa oprawa sceniczna która z pewnością zachwyci bywalców koncertowych z Nowej Anglii. Drzwi na obydwa występy otwarte będą już od godziny 8 wieczorem a występ Lady Pank przewidziany jest na godzinę 10:30 pm.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: