NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowojorska policja wciąż próbuje ustalić, bo było powodem strzelaniny na ulicy. Kula raniła 18-latka

Nowojorska policja wciąż próbuje ustalić, bo było powodem strzelaniny na ulicy. Kula raniła 18-latka

20.05.2014, godz. 19:33
pistolet
foto:

Do strzelaniny, w wyniku której ranny w łydkę został 18-latek, doszło na Third Avenue i East 163rd Street. Nowojorska policja nie podała jeszcze, co było powodem wymiany ognia na ulicy. Próbuje ustalić to w śledztwie.

Ranny chłopak został przetransportowany do Lincoln Hospital. Obecnie już lekarze jego stan zdrowia określają jako stabilny.
Okolica, w której doszło do wymiany ognia w biały dzień, należy do najbardziej niebezpiecznych miejsc w Nowym Jorku... Jak wskazują statystyki, tylko od stycznia do maja liczba zdarzeń z użyciem broni palnej wzrosła tam o 63 proc. w porównaniu z podobnym okresem minionego roku.

– Podczas ostatniego zajścia słyszałem co najmniej sześć strzałów – relacjonował Hameed Alsaid, właściciel pobliskiego sklepu. – Tutaj nie jesteśmy bezpieczni, kulką możemy oberwać dosłownie w każdym momencie! Okoliczne tereny powinno patrolować dużo więcej funkcjonariuszy, aby było spokojniej – dodał mężczyzna.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: