NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowojorska impreza okazała się udana dla Natalii Liaszkiewicz! Polka błyszczała na konwencji tatuażu

Nowojorska impreza okazała się udana dla Natalii Liaszkiewicz! Polka błyszczała na konwencji tatuażu

15.03.2014, godz. 00:00
Natalia Liaszkiewicz, Grzegorz Kogut, Polonia, Nowy Jork,
foto:

Natalia Liaszkiewicz, artystka sztuki „obrazów na ciele” reprezentująca Beaver Tattoo, przyciągnęła rzesze miłośników tatuażu! Wśród nich oczywiście znalazło się wielu Polaków...

Była to już siedemnasta edycja prestiżowej konwencji tatuażu NYC Tattoo Convention. Po raz pierwszy odbyła się w roku 1997, zaledwie kilka miesięcy po zalegalizowaniu tatuowania w Nowym Jorku.
– Tegoroczna edycja była historycznym wydarzeniem, gdyż odbyła się po raz ostatni w swej dotychczasowej siedzibie na Manhattanie. Przez 17 lat nieprzerwanie wydarzenie to odbywało się w hali koncertowej Roseland Ballroom. Niestety w tym roku ten goszczący wiele wydarzeń muzycznych oraz konwencję tatuażu budynek przeznaczony został do rozbiórki. Zatem konwencja taka, jaka zapisywała się w naszej pamięci przez ostatnie 17 lat, niestety już nie powróci. Oczywiście tradycja tego wydarzenia z pewnością będzie kontynuowana w kolejnych latach, niemniej nie będzie to już to samo. Miejmy nadzieję, że w nowej lokalizacji konwencja będzie w dalszym ciągu cieszyła się popularnością, na którą zdecydowanie zasługuje – opowiada Grzegorz Kogut, którego studio Beaver Tattoo prezentowało się podczas NYC Tattoo Convention.
W tegorocznej konwencji udział wzięli wybitni artyści z całego świata, prezentując różne techniki tatuowania. Oprócz tradycyjnych tatuaży wykonywanych maszynką elektryczną, artyści prezentowali również starożytne japońskie oraz polinezyjskie techniki tatuażu wykonywanego przy pomocy narzędzi ręcznych. Jedną z uczestniczek była wspomniana nowojorska artystka Natalia Liaszkiewicz, reprezentująca nowojorski salon Beaver Tattoo. Jej prace cieszą się wielką popularnością... Również podczas tegorocznej edycji harmonogram Natalii wypełniony był po brzegi, gdyż amatorzy tatuażu zapisywali się do niej z dużym wyprzedzeniem.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: