NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowojorczycy podzieleni w ocenach Bloomberga

Nowojorczycy podzieleni w ocenach Bloomberga

20.08.2013, godz. 02:00
Bloomberg wydaje miliony - 978
Bloomberg wydaje miliony foto:

Kończąca się trzecia kadencja Michaela Bloomberga jest okazją do podsumowania jego pracy jako burmistrza. Zdania nowojorczyków na jego temat są dość podzielone.

 

Nowy Jork, NY
Nowojorczycy podzieleni w ocenach Bloomberga
Kończąca się trzecia kadencja Michaela Bloomberga jest okazją do podsumowania jego pracy jako burmistrza. Zdania nowojorczyków na jego temat są dość podzielone. Wiele osób uważa, że od 2002 roku – kiedy objął stanowisko – nie poradził sobie z wieloma problemami i przez cały czas stosował politykę, która faworyzowała ludzi bogatych oraz przedstawicieli wielkiego biznesu. Z kolei inni twierdzą, że jest on sprawiedliwym politykiem i od kiedy jest burmistrzem, w mieście żyje się lepiej i bezpieczniej.
SAL

Wiele osób uważa, że od 2002 roku – kiedy objął stanowisko – nie poradził sobie z wieloma problemami i przez cały czas stosował politykę, która faworyzowała ludzi bogatych oraz przedstawicieli wielkiego biznesu. Z kolei inni twierdzą, że jest on sprawiedliwym politykiem i od kiedy jest burmistrzem, w mieście żyje się lepiej i bezpieczniej.

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: