NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowe atrakcje w polskiej dzielnicy. Hollywoodzki aktor w roli barmana na Greenpoincie

Nowe atrakcje w polskiej dzielnicy. Hollywoodzki aktor w roli barmana na Greenpoincie

17.09.2016, godz. 00:00
Zrób sobie drinka a la marszałek
À la Marszałek Wlewamy do pojemnika (shakera) 25 ml czystej wódki, 10 ml ginu, 25 ml curacao. Mieszamy trunki i wlewamy do szklanki. Do tego kruszony lód. Na koniec przyprawiamy nasz drink kiwi. À la Marszałek. Wlewamy do pojemnika (shakera) 25 ml czystej wódki, 10 ml ginu, 25 ml curacao. Mieszamy trunki i wlewamy do szklanki. Do tego kruszony lód. Na koniec przyprawiamy nasz drink kiwi. foto:

Greenpoint naprawdę się zmienia... Już w ten weekend w polskiej dzielnicy otwarty zostanie nowy bar.  Jego właścicielem jest Homer Murray syn znanego hollywoodzkiego aktora Billa Murreya.  Gwiazdor, znany z takich filmów jak „Ghostbusters” czy „Lost in Translation” zainauguruje otwarcie polewając nowym klientom drinki.

Greenpoint 21 – bo tak się nazywa nowy bar – będzie się znajdować w miejscu restauracji River Styx przy  21 Greenpoint. Lokal, którego właścicielem jest syn aktora i  Syd Silver został zamknięty w sierpniu w celu dokonania remontów wnętrz i kuchnia. Teraz, nie tylko odnowiony, będzie działać też i pod nową nazwą. A w pierwszy, inauguracyjny weekend także i z nowym barmanem. I to nie byle jakim,bo znanym aktorem Billem Murrayem, który postanowił pomóc synowi.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: