NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowa propozycja dla mieszkańców naszej metropolii i turystów. Bazar na Union Square do późna...

Nowa propozycja dla mieszkańców naszej metropolii i turystów. Bazar na Union Square do późna...

06.06.2014, godz. 00:00
manhattan
foto:

o dobra wiadomość dla osób lubiących kupować „pod chmurką”, a także zjeść coś smacznego oraz zdrowego czy napić się piwa z lokalnego browaru. Otóż już w ten piątek jeden z najpopularniejszych zielonych bazarków w metropolii – Union Square Greenmarket – będzie otwarty do późnych godzin wieczornych i zamieni się w Nightmarket.

Poza tym że każdy nowojorczyk będzie mógł posmakować najróżniejszych świeżych potraw, wypieków, serów czy owoców od lokalnych farmerów i producentów, to dodatkowo będzie mieć również okazję posmakowania piwa z brooklyńskiego browaru oraz lokalnych win. Wszystkim tym będzie można się cieszyć w ogródku stworzonym specjalnie na tę okazję w parku na Union Square.

Jak zapewnia Liz Carollo, rzeczniczka GrowNYC – organizacji promującej zdrową żywność, oferowane dania i napoje będą po bardzo przystępnych cenach: od 5 do 10 dol. Nightmarket będzie czynny od 4 pm do 8 pm. Docelowo nocny bazarek będzie imprezą cotygodniową każdego lata. Ale na początek ma się odbywać nieco rzadziej, co dwa tygodnie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: