NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nowa loteria mieszkaniowa. Apartamenty na Williamsburgu za $935

Nowa loteria mieszkaniowa. Apartamenty na Williamsburgu za $935

02.06.2016, godz. 00:00
Nowy Jork, Williamsburg, loteria mieszkaniowa, Housing Connect, 30, 42 Orient Avenue
Nowy Jork, Williamsburg, loteria mieszkaniowa, Housing Connect, 30, 42 Orient Avenue foto:

Jeżeli nie masz szczęścia w loteriach pieniężnych to może w mieszkaniowej się uda. Można składać aplikacje na mieszkania w nowym apartamentowcu na Williamsburgu.

Może nie są to typowo miejskie mieszkania w ramach „Affordable Housing” jeżeli chodzi o cenę, ale lokalizacja, udogodnienia, widok sprawiają że są naprawdę tanie. Bowiem, w zależności od dochodu i osób, za jedno lub dwu-sypialniwe mieszkanie w nowym budynku przy 30, 42 Orient Avenue z dostępem na taras na dachu i z widokiem na Cooper Park zapłacimy $947 lub $1072 miesięcznie. Każdy, kto poszukiwał mieszkania w tych okolicach wie, że to bardzo dobra cena. Mieszkańcu będą mieli do dyspozycji pralnię, gym i inne atrakcje w ramach czynszu. Wszelkie informacje na temat wymaganych dochodów można znaleźć na miejskiej stronie Housing Connect. Aplikacje są przyjmowane do 15 czerwca.

Jak się starać
Wypełniając aplikację na stronie: nyc.gov/housingconnect
Prosząc o aplikację: należy wysłać zasdresowaną do siebie kopertę ze znaczkiem pod adres Orient Park LLC, c/o SJP Tax Consultants Inc, 149-41 14th Avenue, Whitestone NY 11357.
----------

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: