NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy No nie :( Jeszcze posypie...

No nie :( Jeszcze posypie...

13.02.2014, godz. 00:00
zima, NYC, Nowy Jork, śnieżyca,
foto:

Nowojorczycy i mieszkańcy okolicznych stanów mają stanowczo dość zimy, tymczasem metrolodzy zapowiadają już kolejne natarcie śnieżycy!

Tym razem ostrzeżenia dotyczą miasta Nowy Jork, południowej części północno-wschodniego New Jersey, południowego Connecticut oraz zachodniej strony Long Island. Miejscami może spaść ponad 25 cm śniegu! Według synoptyków z National Weather Service, miało zacząć padać już w środę późnym wieczorem i prószyć aż do rana. Już w czwartek na nowojorskich ulicach może leżeć co najmniej 10 cm białego puchu.

W najgorszej sytuacji będą zmotoryzowani, bowiem świeży śnieg przykryje oblodzone już od tygodnia ulice. – Wszyscy mamy dość! Pługi śnieżne przysypują mi samochód i każdego dnia zaczynam poranek z łopatą w ręku – denerwuje się w mailu do redakcji Janusz z Middle Village.

Według meteorologów ze stacji AccuWeather, musimy jeszcze poczekać na nadejście wiosny. Pocieszający jest tylko fakt, że z dnia na dzień będzie nieco cieplej. Według przewidywań słupki rtęci na termometrach w czwartek wskazywać będą 36F/2C.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: