NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Njaważniejsze wydarzenia

Njaważniejsze wydarzenia

06.05.2015, godz. 22:17
Central Park, NYC, Manhattan, NY, Nowy Jork,
foto:

Njaważniejsze wydarzenia

Brooklyn, NY
O krok od tragedii
O prawdziwym szczęściu może mówić mama niemowlaka z Brooklynu. Jak podaje NY1 na dziecko przebywające z matką na spacerze spadły odłamki szyby, która wypadła z okna ASA College znajdującego się przy Willoughby St.i Lawrence St. w Downtown Brooklyn. Świadkowie zdarzenia opowiadali, że szyba runęła na zaparkowany na ulicy samochód, a jej odłamki zraniły maluszka. Dziecko z ranami głowy trafiło do szpitala. Policja nie podała z jakiego powodu wypadła szyba z budynku.

Wyckoff, NJ
Nastolatek zgwałcił studentkę
Kevin Convery (18l. ) z Wyckoff, New Jersey najwyraźniej nie może zapanować nad swoim chorym popędem. Chłopak, który jest zawodnikiem piłkarskim w drużynie Bergen Catholic High School, dopuścił się gwałtu na pierwszorocznej studentce z Manhattan College na Bronksie. Jak podaje NBC News nastolatek został zaproszony do akademika na imprezę. Jednak zamiast kulturalnie się zachowywać zgwałcił starszą o rok koleżankę. Został już aresztowany.

Manhattan, NY
Strzelanina na peronie metra
Jak podaje New York City Police Department we wtorek doszło do kolejnej strzelaniny. Tym razem poprzedziła ją awantura grupy nastolatków. Do zdarzenia doszło na 110th Street Station/Central Park North. 19-latek został postrzelony w ramię. Ofiarę w stanie stabilnym przewieziono do St Luke's Hospital. Policja złapała już w związku z incydentem jedną osobę – młodą kobietę. Trwają poszukiwania innych uczestników strzelaniny.

tagi: NY USA wydarzenia
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: