NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Njaważniejsze wydarzenia

Njaważniejsze wydarzenia

16.04.2015, godz. 21:42
Skradli tabletki na alergię, tabletki
kradzież, Nowy Jork, Duane Reade, Allegra, tabletki, NYPD foto:

Njaważniejsze wydarzenia

Waszyngton DC
Rekordowe wydatki na lekarstwa
Jak podaje IMS Institute for Healthcare Informatics Amerykanie w ubiegłym roku wydali na leki na recepty rekordową sumę 374 miliardów dolarów. To o 13 proc. więcej niż w 2013 roku. Najwięcej sprzedano leków psychotropowych, antyreumatycznych oraz preparatów antyrakowych i lekarstw na stwardnienie rozsiane.

Manhattan, NY
Ukradli narzędzia
Jak podaje NBC News, na Harlemie ukradziono narzędzia Departamentu Parków. Miały wartość 7 tysięcy dolarów. Złodziej włamał się do samochodu zaparkowanego przy 600 East 125th St. Gdy kierowca pojazdu wrócił do samochodu zauważył wybitą szybę. Okazało się, że z pojazdu zginęły wszystkie narzędzia, w tym aparat fotograficzny.

Palo Alto, CA
Zuckerberg pracoholikiem
Okazuje się, że Facebook to całe jego życie. Szef Facebooka Mark Zuckerberg pracuje od 50 do 60 godzin tygodniowo. Mark Zuckerberg twierdzi, że większość czasu zajmuje mu myślenie nad tym, jak połączyć świat oraz ulepszyć społecznościowe usługi Facebooka. Dodał, że duża część czasu jego pracy nie upływa mu na spotkaniach, czy siedzeniu w biurze lecz na zwykłym myśleniu. Jego majątek szacowany jest na ponad 35 mld dolarów.

tagi: NYC
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: