NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Niezwykły przypadek na Long Island. Bliźnięta urodzone daleko od siebie!

Niezwykły przypadek na Long Island. Bliźnięta urodzone daleko od siebie!

13.04.2014, godz. 18:38
noworodek (2)
foto:

Informowaliśmy już o bliźniętach, które urodziły się na przełomie roku – w dwóch różnych latach, a teraz kolejna niespodzianka. Para maluszków przyszła na świat w zupełnie różnych miejscach!

Mariejunia Ally (33 l.) z Elmont na Long Island spodziewała się narodzin swoich bliźniąt dopiero w tym tygodniu, ale jak widać dwóm chłopcom bardzo spieszyło się na ten świat... W piątek wieczorem kobieta dostała skurczy. Wsiadła do samochodu i pojechała w kierunku szpitala. Ale nie dojechała. Bóle były coraz silniejsze i częstsze, dlatego zatrzymała się na poboczu i zaczęła rodzić. Zauważył ją jeden z kierowców. Wezwał policję. Kiedy do zaparkowanego przy Meacham Avenue i Rosser Street samochodu podjechało trzech funkcjonariuszy, nie było już czasu na czekanie na karetkę. Oficerowie przyjęli poród, witając na świecie jednego z chłopców.
Tymczasem na miejsce dotarł ambulans. Kobieta i jej synek zostali wniesieni do karetki i ruszyli w kierunku Winthrop University Hospital. Nagle kobieta zaczęła znów rodzić. I tak na świat przyszedł drugi chłopczyk – kilka mil od miejsca, gdzie nieco wcześniej urodził się jego braciszek. Jak podano w szpitalu, mama i bliźnięta mają się bardzo dobrze i lada moment szczęśliwie wrócą do domu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: