NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Niezwykła impreza w szkole im. św. Faustyny. Walentynki po polsku

Niezwykła impreza w szkole im. św. Faustyny. Walentynki po polsku

07.02.2014, godz. 00:00
walentynki
foto:

Zabawy pod znakiem czerwonego serduszka już na stałe wpisały się w tradycję polonijnych organizacji. Nie tylko potrafimy się bawić, ale zbieramy przy tym pieniądze na szczytne cele! Tym razem na walentynkową zabawę zaprasza polska szkoła im. św. Faustyny na Ozone Park. Jak zapewniają organizatorzy, dochód z imprezy zasili konto szkoły...

– Dzięki tego typu inicjatywom możemy organizować np. konkursy z nagrodami dla dzieci. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym – mówi Renata Ochocka, dyrektorka placówki. – Do tańca grać będzie DJ Pako. Wstęp na zabawę kosztuje 50 dolarów od osoby. W cenie jest gorąca kolacja, deser i doskonale zaopatrzony bufet. Dla gości będzie również przygotowana atrakcyjna loteria fantowa.

Organizatorzy, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, proszą o wcześniejszą rezerwację biletów pod numerami telefonów: (646) 533- 4236 lub (917) 455-1369. Wejściówki są również do nabycia w polskim sklepie „Damian Deli”. Zabawa w sobotę, 15 lutego, od godz. 8 pm w sali parafialnej przy 88 St. i 102 Ave.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: