NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nietypowe śledztwo policjantów z New Jersey. Polowanie na gryzącego... złodzieja

Nietypowe śledztwo policjantów z New Jersey. Polowanie na gryzącego... złodzieja

25.03.2015, godz. 00:00
New Jersey
foto:

Policja w New Jersey poluje na złodzieja z ostrymi kłami. I wcale nie chodzi tu o psa, kojota czy jakieś inne zwierzę. Poszukują bowiem mężczyzny, który w czasie napadu pogryzł swoją ofiarę w dłoń.

Jak donosi portal „NJ Advance Media”, podejrzany jest nieuchwytny od 28 grudnia zeszłego roku, kiedy to napadł – i pogryzł – kobietę. Ta wypłacała akurat pieniądze z bankomatu w Paterson.

Aby dorwać „gryzonia”, policja postanowiła w poniedziałek upublicznić zapis z kamer monitoring znajdujących się w oddziale Chase Bank, gdzie doszło do napaści. Na filmie widać jak nieświadoma ofiara wpuszcza podejrzanego do pomieszczenia banku, gdzie znajdują się bankomaty. Mężczyzna wchodzi i udaje, że chce podjąć gotówkę, ale w rzeczywistości czeka aż inny znajdujący się w środku człowiek wyjdzie. Wtedy zachodzi od tyłu kobietę, która wypłaciła gotówkę.

Dochodzi między nimi do ostrej szarpaniny. Kobieta jakoś się wyrywa i próbuje otworzyć drzwi, by uciec. Ale w tym momencie napastnik chwyta jej dłoń i gryzie z całych sił, aż do krwi... Kobieta z bólu wypuściła z ręki gotówkę... Dobiegające z wnętrza banku krzyki i szarpaninę usłyszał mężczyzna znajdujący się tam wcześniej, który wrócił, by pomóc ofierze. Niestety, nie udało mu się zatrzymać gryzącego złodzieja, który zbiegł ze skradzioną gotówką. Policja z Paterson apeluje do wszystkich światków o kontakt a do klientów apeluje, o ostrożność.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: