NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy To nie rodzice tylko potwory! Brud, smród i warunki urągające ludzkiej godności... Takie życie zgotowała dwójka dorosłych swoim dzieciom i starej matce.

To nie rodzice tylko potwory! Brud, smród i warunki urągające ludzkiej godności... Takie życie zgotowała dwójka dorosłych swoim dzieciom i starej matce.

20.05.2014, godz. 00:00
Michael Z. Karns, Monica L. Bohn
foto:

Monica L. Bohn (31 l.), i Michael Z. Karns (28 l.) wraz z dwójką małych dzieci i babcią mieszkali w mobilnym domu w Middlesex Township w Pensylwanii. Ale trudno to nazwać mieszkaniem... Para nie potrafiła zadbać o zachowanie najbardziej podstawowych warunków dla swojej rodziny.

W przyczepie, w której żyli roiło się od zwierzęcych odchodów i walających się śmieci. Jak informuje „Daily News”, cała sprawa ujrzała światło dzienne po tym, jak jedno z dzieci powiedziało policji, że w przyczepie jest jego chora babcia. Funkcjonariusze chcieli sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Gdy weszli do środka, z miejsca cofnął ich odór zwierzęcych odchodów. W tych warunkach, w środku leżała starsza, schorowana kobieta a na co dzień żyły też i dzieci. Maluchy, których wieku nie ujawniono, zostały przewiezione do Cumberland County Children and Youth Services, natomiast babcia trafiła do szpitala na obserwację. Monica L. Bohn i Michael Z. Karns zostali aresztowani przez policję pod zarzutem zagrożenia dobra dzieci i lekkomyślne narażenie na utratę zdrowia i życia osoby starszej. Teraz spotka ich należyta kara.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: