NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy New Jersey. Nauczycielska pogarda

New Jersey. Nauczycielska pogarda

18.12.2013, godz. 19:51
nauczyciel, lekcja, klasa, dzień nauczyciela
foto:

Podły nauczyciel – inaczej nie można nazwać człowieka, który zamiast opiekować się i służyć pomocą uczniom, poniża ich i upokarza. Jak przekazuje nj.com, nauczyciel zatrudniony w Fair Lawn High School w New Jersey wezwał do odpowiedzi jednego z uczniów. Jednak zamiast przystąpić do odpytywania, zaczął słownie wyżywać się na swoim podopiecznym! Całe zajście zostało nagrane przez innego ucznia, który był świadkiem zdarzenia i siedział w tym momencie w ławce...

Nagranie, na którym słychać to, co wykrzykiwał nauczyciel do ucznia, zostało umieszczone na YouTube w piątek. Kilka godzin po tym o incydencie dowiedział się Bruce Watson, superintendent, który wszczął śledztwo.

– Na amatorskim nagraniu wyraźnie widać jak nauczyciel siedzi przy swoim biurku a tuż obok niego stoi odpytywany uczeń – stwierdził Watson. – Słychać też, jak pedagog podkreśla, że to on jest nauczycielem i nagle wstaje, wykrzykując do ucznia, żeby się zamknął… Po chwili chłopak odchodzi od biurka nauczyciela do swojej ławki, ale pedagog dalej krzyczy, żeby uczeń poszedł wypłakać się do swojego szkolnego doradcy... Od piątku do wczoraj zamieszczony na YouTube film ma ponad 14 tysięcy wyświetleń. Na czas dochodzenia w tej bulwersującej sprawie nauczyciel został wysłany na przymusowy urlop.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: