NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy New Jersey Kto zamordował prawnika?

New Jersey Kto zamordował prawnika?

17.12.2013, godz. 20:15
crime, wypadek, morderstwo, policja,
foto:

Kolejny dzień policja poszukiwała we wtorek sprawców strzelaniny, do której doszło w niedzielę wieczorem. Osoba, która wskaże miejsce pobytu sprawców, może liczyć na 10 tys. dolarów nagrody...

To, co wydarzyło się na sklepowym parkingu w New Jersey budzi grozę! Dustin Friedland (30 l.) z Hoboken, z zawodu prawnik, wracał z żoną ze świątecznych zakupów w ekskluzywnym domu handlowym w Short Hills. Kiedy oboje wsiedli do pozostawionego na sklepowym parkingu samochodu, do pary podeszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich oddał strzał w kierunku Friedlanda. Następnie napastnicy odjechali samochodem, który – jak później podała prokuratura w Essex County – był kradziony.

– Postrzelony w głowę mężczyzna w stanie krytycznym został przewieziony do Morristown Memorial Medical Center. Niestety, lekarzom nie udało się utrzymać go przy życiu – powiedziała Carolyn Murray z prokuratury w Essex County. Wiadomo, że zabójcy uciekli samochodem marki Range Rover. Policja już w poniedziałek rano w Newark odnalazła porzucony pojazd. Stróże prawa proszą teraz osoby posiadające informacje na temat strzelaniny o kontakt pod numerem telefonu 877-847-7432.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: