NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nauczycielka z New Jersey oskarżona, bo… Uprawiała seks z uczniami

Nauczycielka z New Jersey oskarżona, bo… Uprawiała seks z uczniami

19.02.2015, godz. 00:00
Kajdanki
foto:

Zamiast świecić przykładem i uczyć dzieci, ona postanowiła wprowadzić je w świat dorosłych w inny sposób. Nauczycielka z New Jersey została oskarżona o uprawianie seksu z uczniami.

Jak podaje NBC News, Nicole DuFault (35 l.) zatrudniona w Columbia High School w New Jersey, jako arts teacher za odpowie przed sądem. Według prokuratury z Essex County, kobieta dobierała się seksualnie do sześciu nieletnich chłopców. Uczniowie w momencie kiedy doszło do zbliżeń seksualnych z nauczycielką mieli od 14 do 15 lat.
Podczas prowadzonego śledztwa ustalono, że do nadużyć seksualnych w stosunku do uczniów doszło kilkakrotnie na przełomie 2013 i 2014 roku. Uprawiała seks z uczniami na terenie szkoły oraz w swoim samochodzie.
Dochodzenie w stosunku do nauczycielki rozpoczęto jesienią ubiegłego roku.
– Zarzuty stawiane kobiecie są bardzo niepokojące – powiedziała Elizabeth Daugherty, szefowa Board of Education. Jak podaje NBC News nauczycielka cieszyła się dobrą opinią w środowisku. – Ona sprawiała wrażenie słodkiej i troskliwej kobiety. Myślałam, że jest odpowiedzialną nauczycielką. Byłam w szoku jak dowiedziałam się, że dopuściła się do takiego haniebnego czynu – powiedziała dziennikarzom stacji Donna Lee, sąsiadka nauczycielki.
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: