NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nasza Joanna znów podbiła Nowy Jork

Nasza Joanna znów podbiła Nowy Jork

05.04.2013, godz. 02:00
joanna krupa
Przez ostatnie dni w Bombaju kręcone były zdjęcia do półfinałowych odcinków TOP MODEL 3. Kilka dni temu Joanna Krupa miała nagrać zapowiedź programu w towarzystwie słoni. Jednak gdy zobaczyła opiekuna zwierząt, który dźga je ankusem, ostrym narzędziem do poganiania, rozpłakała się i zeszła z planu, donosi Fakt. foto:

Joanna Krupa (33 l.) znów błyszczała na czerwonym dywanie. I to w Nowym Jorku, gdzie pojawiła się na gali Bravo Network 2013 Upfront, by zainaugurować trzeci sezon reality show "The Real Housewives of Miami". Obok pięknej Joanny pojawiły się także pozostałe uczestniczki programu: Adriana De Moura, Lisa Hochstein, Alexis Echevarria, Lea Black.

Reality show z Joanną emitowane będzie na kanale Bravo. Ale piękną Polkę możemy również oglądać w telewizji iTVN, ponieważ Joasia po raz kolejny jest członkiem jury Top Model. Zostań modelką.

Joanna Krupa to jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. W latach 2005, 2006 i 2007 zajęła odpowiednio 78., 61. i 66. miejsce w zestawieniu miesięcznika "Maxim" 100 najgorętszych kobiet. W 2007, według magazynu "Playboy", znalazła się wśród 25 najbardziej seksownych kobiet świata.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: