NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Napad na kobietę w zamieszkanej także przez Polaków okolicy Brentwood. Łapać gwałciciela z Long Island!

Napad na kobietę w zamieszkanej także przez Polaków okolicy Brentwood. Łapać gwałciciela z Long Island!

25.02.2014, godz. 00:00
Napad na kobietę
foto:

Strach wśród mieszkanek Long Island. Po tym, jak mężczyzna napadł i zgwałcił bezbronną kobietę idącą ulicą Brentwood, wiele ogląda się za siebie w obawie przed atakiem... Przestępca w dalszym ciągu pozostaje na wolności. Jego ofiara – mimo koszmaru, jaki przeżyła – zapamiętała twarz zwyrodnialca i podała śledczym rysopis.

– Zwracamy się z prośbą do każdego mieszkańca: nie tylko z Brentwood, gdzie doszło do napaści, ale do wszystkich z Long Island! Miejsce tego mężczyzny jest za kratkami. Jeżeli go rozpoznajecie, natychmiast zadzwońcie – apelował podczas konferencji prasowej rzecznik policji z Suffolk County.

Do brutalnej napaści doszło w minionym tygodniu. Kobieta, której personaliów nie ujawniono, około godz. 9 wieczorem wzdłuż Grouse Drive. Jak zeznała, w pewnym momencie zaszedł ją od tyłu mężczyzna. Zaczął coś mówić po hiszpańsku i próbował dotykać w intymne miejsca. Ofiara dała radę się wyrwać i zaczęła uciekać. Niestety, z powodu zalegającego na ulicy zlodowaciałego śniegu, straciła równowagę i upadła na ziemię... Ohydny zboczeniec to wykorzystał. Rzucił się na kobietę, brutalnie zgwałcił, a następnie uciekł.

Pokrzywdzona wezwała pomoc i trafiła do szpitala. Wkrótce też opisała policji, jak wygląda oprawca: jest Latynosem, ma 5 stóp i 6 cali wzrostu (czyli około 167 cm), czarne gęste wąsy, ciemne włosy i ubrany był w brązową kurtkę oraz niebieskie jeansy. Policja prosi każdego, kto może mieć informacje na temat podejrzanego mężczyzny, o kontakt pod numerem: 631-854-8352.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: