NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Najważniejsze informacje

Najważniejsze informacje

13.05.2015, godz. 20:51
pistolet
foto:

Najważniejsze wydarzenia


Brooklyn, NY
Strzelanina na Brooklynie
Nowojorska policja poszukuje dwóch uzbrojonych napastników, którzy napadli na kobietę i nastolatkę na placu zabaw w pobliżu Prospect Park Parade Ground. Bandyci, którzy poruszali się na rowerach, wystrzelili w kierunku 14-latki i 38-letniej kobiety kilka pocisków, raniąc dziewczynę w nogę a kobietę w ramię. Obie poszkodowane w stanie stabilnym zostały przewiezione do szpitala.


Newton, Massachusetts
Pożar autobusu w Bostonie
Chwile grozy przeżyli pasażerowie autobusu jadącego z Nowego Jorku do Bostonu. Jak podaje NBC News, w pojeździe przewożącym 46 pasażerów doszło do wybuchu. Zdarzenie miało miejsce we wtorek na Massachusetts Turnpike. Firma przewozowa wezwała kolejny autobus, którym pasażerowie dotarli bezpiecznie do Bostonu. Całe szczęście w wyniku incydentu nikt nie ucierpiał.


Bronx, NY
Skoczył z dachu
To prawdziwy cud, że 12-latek to przeżył. Jak podaje NBC News, chłopiec cierpiący na zaburzenia psychiczne wszedł na dach jednego z sześciopiętrowych bloków znajdujących się przy Palisade Ave. i skoczył na chodnik. Nastolatek w stanie krytycznym został przewieziony do New York Presbyterian Hospital. Śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie mające ustalić czy w incydent nie są zamieszane osoby trzecie.


Allentown, PA
Nastolatka odpowie za zabójstwo syna
19-letnia matka odpowie za śmierć swojego 20-miesięcznego synka, którego rzuciła do Lehigh River w Pensylwanii. Na jaw wychodzą kolejne szczegóły śmierci chłopca. Policja dotarła do zeznań świadka, który potwierdził że kobieta usiadła na poręczy, ucałowała go w czoło i pchnęła do wody. Co prawda policja wyłowiła żywego chłopca z zimnej wody chwilę później, jednak dziecko zmarło w szpitalu. Matka została aresztowana i odpowie za zabójstwo.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: