NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Najważniejsze informacje z metropolii

Najważniejsze informacje z metropolii

12.05.2015, godz. 22:22
NYC, Nowy Jork,Taxi, NYPD
foto:

Najważniejsze wydarzenia

Manhattan, NY
Wypadek żółtej taksówki
Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku nowojorskiej żółtej taksówki. Jak podaje NBC News do zdarzenia doszło we wtorek w porannych godzinach szczytu przy Madison Avenue między East 33rd i 34th Streets. Kierowca taksówki, który jechał z nadmierną prędkością, najechał na krawężnik i uderzył w przystanek autobusowy, na którym nowojorczycy czekali na autobus. W wyniku zdarzenia jedna osoba została ranna.

Maryland
Przyznał się do molestowania uczennic
Jak podaje „Daily News”, nauczyciel muzyki z Maryland został oskarżony o molestowanie uczennic. Podczas prowadzonego procesu Lawrence Joynes (56 l.) przyznał się do stawianych mu zarzutów – jak się okazało, podczas swoich 27 lat pracy w szkole molestował 15 uczennic. Mężczyzna przez ostatnich dziesięć lat był zatrudniony w New Hampshire Estates Elementary School w Silver Springs.

Manhattan, NY
Szaleniec z młotkiem na Union Square
W poniedziałek wieczorem agresywny mężczyzn rzucił się z młotkiem w ręku na dwie kobiety. Jak podaje NBC News do zdarzenia doszło na Union Square na Manhattanie przed godziną 8 pm. Ofiarami mężczyzny padły dwie kobiety w wieku 28 i 33 lat. Jak podaje policja, kilka godzin wcześniej ten sam mężczyzna z młotkiem zaatakował 20-latka. Wszyscy z ranami głowy trafili do Lenox Hill Hospital. Podejrzany uciekł z miejsca zdarzenia i obecnie jest poszukiwany przez NYPD.


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: