NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Najważniejsze informacje z metropolii

Najważniejsze informacje z metropolii

20.04.2015, godz. 20:28
crime
foto:

Informacje z metropolii.

Brooklyn, NY
Samobójstwo na Crown Heights
Jennifer Lubanko, (21 l.) popełniła samobójstwo wieszając się na schodach przeciwpożarowych w budynku znajdującym się przy Utica Ave. w pobliżu Prospect Place na Crown Heights. Desperatkę zauważyli przerażeni sąsiedzi, którzy poinformowali służby ratunkowe. Kiedy na miejsce zdarzenia przyjechali śledczy kobieta już nie żyła. - Na początku myślałem, ze to manekin – mówił dziennikarzom jeden z najbliższych sąsiadów młodej kobiety. Obecnie NYPD prowadzi dochodzenie w sprawie.

Montgomery, AL.
Toranado pustoszy Alabamę
W niedzielę silne burze i porywisty wiatr nawiedziły południowy wschód Stanów. Jak podaje National Weather Sernice, w wyniku tornada, które przeszło przez Henry County w Alabamie, zostały uszkodzone domy a drzewa łamały się jak zapałki. Porywy wiatru były tak silne, że na torach kolejowych przewróciło się kilka wagonów pociągu towarowego. W wyniku tornada ucierpieli ludzie, którzy stracili dachy nad głowami. Obecnie liczone są straty.

Manhattan, NY
Atak serca taksówkarza
Do wypadku żółtej nowojorskiej taksówki doszło w niedzielę na Church St. i Murray St. na Tribece. Jak podaje NBC News, 68-letni mężczyzna, który siedział z kierownicą pojazdu, doznał ataku serca, stracił panowanie nad taksówką i uderzył w tył autobusu turystycznego. Jak podaje FDNY, nikt z pasażerów autobusu nie został ranny. Taksówkarz został przewieziony do szpitala.

Fort Lee, NJ
Samobójczy skok z mostu
44-letnia kobieta odebrała sobie życie skacząc z George Washington Bridge. Jak podają oficerowie śledczy, desperatka zaparkowała samochód w Fort Lee Historic Park w New Jersey, a następnie skoczyła. Dryfujące ciało denatki zauważył przypadkowy przechodzień. Według medyków ciało kobiety przez 30 minut dryfowało w wodzie. Obecnie policja prowadzi dochodzenie mające ustalić co bo było przyczyną desperackiego kroku.

Dallas, TX
Dziecko zagryzione przez pitbulla
Dwumiesięczny chłopiec został zagryziony przez pitbulla. Bestia zaatakowała także matkę, która ruszyła na pomoc niemowlęciu. Pies został zastrzelony. Do tragicznego zdarzenia doszło w momencie, kiedy ojciec dziecka wyszedł przed dom wyłączyć zraszacz trawnika. Gdy po chwili wrócił do domu zobaczył psa atakującego pozostawione w nosidełku dziecko. Mężczyźnie udało się odciągnąć psa za kark i wypchnąć przed dom, gdzie zastrzelił bestię. Niestety, dziecko zmarło w wyniku odniesionych ran.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: