NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Najważniejsze informacje z metropolii

Najważniejsze informacje z metropolii

10.04.2015, godz. 17:32
MTA, NYC
foto:

Informacje z metropolii.

Manhattan, NY
Znaleziono martwą kobietę
NYPD prowadzi dochodzenie w sprawie ustalenia przyczyn śmierci kobiety, która została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu przy Wilson Houses na East 105th Street, East Harlem. Jak podaje NBC News, policja odebrała zgłoszenie, że w mieszkaniu leży nieprzytomna kobieta. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia okazało się, że jest martwa i ma związane ręce. Oficerowie zidentyfikowali denatkę, którą okazała się Juana Garcia 74 l. Obecnie trwa postępowanie wyjaśniające kto stoi za śmiercią kobiety.

Fairdale, IL
Groźne tornado
W czwartek groźne tornado spustoszyło Fairdale znajdujące się 120 km od Chicago w Illinois. Jak podaje „Daily News”, w wyniku żywiołu śmierć poniosła jedna osoba, a siedem odniosło obrażenia. Trąba powietrza sunęła niszcząc wszystko, co znalazło się na jej drodze. Meteorolodzy ostrzegają, że w sobotę front przemieści się dalej na wschód. Najbardziej zagrożona będzie Pensylwania, Wirginia Zachodnia, Karolina Północna i Południowa.


Brooklyn, NY
Zboczeniec w pociągu linii Q
Nowojorska policja poszukuje zboczeńca. Jak podają śledczy, mężczyzna wsiadł do metra Q na stacji Church Avenue i usiadł koło 14-latki. Wykorzystując sytuację, że dziewczyna była zajęta słuchaniem muzyki i nie patrzyła w stronę pasażerów, włożył jej rękę między uda. Nastolatka zaczęła krzyczeć. Gdy tylko pociąg zatrzymał się na Brighton Beach ofiara wyszła z wagonu jednak, zboczeniec nie odpuszczał i udał się za nią. Dziewczyna sięgnęła po telefon i wezwała policję, jednak zanim na miejsca zdarzenia dotarli stróże prawa, zboczeniec uciekł.
Opol 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: