NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Najważniejsze informacje z metropolii

Najważniejsze informacje z metropolii

31.03.2015, godz. 20:45
crime
foto:

Informacje z metropolii.

Nowy Jork, NY
Udusiła swojego synka
Jak podaje „Daily News” Latisha Fisher (35 l.) udusiła w toalecie swojego 20-miesięcznego synka. Kobieta z dzieckiem przyszła do restauracji Boro Burger przy Sixth Avenue i 36th Street na Manhattanie. – Kobieta zamknęła się z dzieckiem w toalecie i gdy długo nie wychodziła zaniepokojeni pracownicy restauracji wyważyli drzwi. Wtedy zobaczyli dziecko z pianą na ustach – powiedział Brendan Ryan, sierżant NYPD. Dziecko natychmiast zostało przewiezione do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się uratować chłopczykowi życia. Bezduszna matka została oskarżona o morderstwo.


Scranton, PA
Zmiażdżył go krzyż na cmentarzu
74-letni mężczyzna został zmiażdżony przez krzyż z rodzinnego nagrobka. Jak podaje „Daily News” starszy mężczyzna wraz ze swoją małżonką przed nadchodzącymi świętami chciał uporządkować rodzinny grób. Staruszek czyścił nagrobek i w momencie wieszania na nim ozdób świątecznych ciężki krzyż runął na niego zabijając go. – To był niefortunny wypadek – powiedział Andy Kerecman, oficer miejscowej policji. Według świadków

Queens, NY
Kojot w barze
Choć nowojorczyków mało co dziwi, to widok kojota spacerującego po dachach domów na Queensie wprawił ich w osłupienie. Jak podaje New York Post w poniedziałek dzikie zwierzę zostało zauważone przez mieszkańców na dachu L.I.C. Bar. Natychmiast poinformowano właściciela lokalu o nietypowym kliencie. – Może kojot chciał spróbować specjałów z naszej restauracji – żartował właściciel. Kojot po krótkiej przechadzce uciekł do swojej nory, która według świadków znajduje się w jednym z pobliskich opustoszałych budynków.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: