NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Najważniejsze informacje z metropolii

Najważniejsze informacje z metropolii

25.02.2015, godz. 20:45
nypd
foto:

Informacje z metropolii.

Manhattan, NY. Przebił ścianę i ukradł kasę
Stróże prawa poszukują złodzieja, który ukradł z La Bellezza Pizza na TriBeCe tysiąc dolarów. Do środka dostał się... przebijając ścianę w piwnicy. Dziurę odkrył jeden z pracowników, który przyszedł jako pierwszy i zauważył, że kasa jest otwarta i „wyczyszczona” z zawartości. Wtedy zaczął szukać którędy włamał się złodziej. Pizzeria znajduje się na dole budynku mieszkalnego, pomiędzy McDonald'sem i sklepem alkoholowym.

Manhattan, NY. Przedłuża się remont Cortlandt Street Station
Zniszczona po 9/11 stacja Cortlandt Street metra linii 1 będzie oddana do użytku najwcześniej w 2018 roku. Skala zniszczeń jakie poczyniły zawalające się na nią wieże, była tak potężna, że do tej pory nie udało się jej całkowicie odbudować. Zakończoną pierwszą fazę koordynował Port Authority of New York and New Jersey i pochłonęła około 19 mln dol. Teraz remont przejęło MTA.

Long Island, NY. Dorwali złodziei telefonów
Detektywi z Suffolk County Police aresztowali trzech mężczyzn, którzy byli poszukiwani za serię włamań do sklepów z telefonami komórkowymi. Kradzieży dokonywali w różnych miejscach Long Island od stycznia do lutego. Podczas ostatniego skoku, kiedy po wybiciu szyby włamali się do R & K Verizon Wireless w West Islip, zauważyli ich policjanci patrolujący okolicę. Złodzieje spłoszeni widokiem radiowozu zaczęli uciekać, ale nie udało się.

tagi: metropolia NYC
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: