NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Najważniejsze informacje z metropolii

Najważniejsze informacje z metropolii

05.02.2015, godz. 19:38
NYPD
foto:

Najważniejsze informacje z metropolii i polskich dzielnic

Staten Island , NY. Molestował dziewczynkę w sklepie

Jak podaje NBC News, Shaan Khawaja (28 l.)  zaatakował dziecko w sklepie. Podszedł do przechadzającej się do między sklepowymi półkami 7-letniej dziewczynki i pokazał jej na swoim telefonie gry pornograficzne. Potem zbliżył się do dziecka i zaczął je obmacywać, a kiedy ta krzyknęła, ochrona sklepu wezwała policję. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia zboczeńcowi udało się już zwiać. Jednak długo nie cieszył się wolnością, kilka godzin później został schwytany. Teraz odpowie za swój występek.

West Hempstead, NY. Złodziej z upodobaniem do koniaków

Policja z Nassau County poszukuje mężczyzny, który pod osłoną nocy wybił szybę i wtargnął do National Liquors przy Hempstead Turnpike w West Hempstead. Jak podaje PIX11, złodziej dokonał rabunku z konkretnym nastawieniem - ze sklepu wyniósł pudełko, w którym znajdowały się butelki z Hennessy. Jaka podaje policja, wartość skradzionego alkoholu oszacowano na 200 dolarów. Złodziej uciekł z alkoholową zdobyczą. Obecnie policja poszukuje mężczyzny.

Bunker Hill, Indiana. Nauczycielka molestowała uczniów

Michelle Ladd (41 l.), która uczyła w Maconaquah School Corporation w Bunker Hill, została oskarżona o uprawianie seksu z dwoma nieletnimi uczniami. Według policji, nauczycielka kupowała uczniom alkohol i zapraszała ich na imprezy. Mało tego, jednemu z uczniów kupiła nawet broń w podarunku. Według policji do pierwszego stosunku doszło już w roku 2010. Teraz nauczycielka odpowie za swój nieposkromiony temperament.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: