NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Najbardziej kuriozalna sprawa w historii sądu na Long Island! Striptiz mógł zabić 85-latkę

Najbardziej kuriozalna sprawa w historii sądu na Long Island! Striptiz mógł zabić 85-latkę

09.04.2014, godz. 03:00
Striptiz
foto:

Męski striptiz dla podopiecznych domu seniora? Dlaczego nie! Z takiego założenia wyszli pracownicy East Neck Nursing Center w West Babylon na Long Island. Na jeden z wieczorków towarzyskich zaprosili chippendale’a, który odsłonił swoje muskuły (i nie tylko) przed publicznością w podeszłym wieku.

O ile seniorki – choć nieco onieśmielone – były raczej podekscytowane popisami mężczyzny, to nie każdemu się podobało. Syn 85-letniej Bernice Youngblood pozwał zarząd East Neck Nursing Center! Przecież takie emocje mogły doprowadzić do śmierci staruszki...

Z dokumentów sądowych, które przedstawia „New York Post”, wynika, iż mężczyzna dowiedział się o striptizie podczas wizyty u matki. Początkowo nie wierzył, ale kobieta – nie chcąc być gołosłowną – pokazała mu zdjęcie. Na pierwszym planie zdjęcia widać panią Youngblood – siedzi sobie w fotelu, a przed nią wygina się umięśniony młody mężczyzna, ubrany tylko w obcisłe bokserki, za które... starsza pani wkłada mu dolary. W tle pokoju rekreacyjnego widoczni są też inni seniorzy.

Wściekły syn natychmiast poszedł ze zdjęciem do dyrekcji East Neck Nursing Center, ale został – jak stwierdził w pozwie – zignorowany. Co więcej, ponoć próbowano mu wyrwać zdjęcie. Dlatego postanowił szukać sprawiedliwości w sądzie. Jego zdaniem, „zachowanie władz i pracowników ośrodka było skandaliczne, a pomysł ze sprowadzeniem striptizera - oburzający”

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: