NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nadzór nad wyborami w Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej to priorytet! Ostatni dzień głosowania

Nadzór nad wyborami w Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej to priorytet! Ostatni dzień głosowania

13.05.2014, godz. 00:00
PSFUK
foto:

Już 18 maja poznamy nowy skład Rady Dyrektorów największej polonijnej instytucji finansowej. Wtorek jest ostatnim dniem wysyłania wypełnionych kart do głosowania. – Firma nadzorująca przebieg wyborów musi otrzymać je do 13 maja, do godziny 23:59 – przypomniał Paweł Burdzy, PR manager Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej.

Głosowanie jak zawsze wywołuje emocje wśród wielu członków P-SFUK. Tym razem, jak zapowiada jeden z kandydatów Marek Wysocki, członkowie muszą dokładnie przyjrzeć się firmie nadzorującej.

Tak jak informowaliśmy, o wakaty w Radzie walczy 14 kandydatów (w maju kończy się kadencja czterem członkom: Małgorzacie Gradzki, Beacie Klar-Jakubowski, Leonowi Kokoszce i Marzenie Wojczulanis). O miejsca w tegorocznych wyborach zabiegają: Ryszard F. Bąk, Tadeusz Czajkowski, John Czop, Zofia Gola, Małgorzata Gradzki, Grzegorz Guziński, Beata Klar-Jakubowski, Michael Kwiatkowski, Jolanta Olechowski, Marian Ponanta, Jan Welenc, Marzena Wierzbowska, Marzena Wojczulanis i Marek Wysocki.

Każdy z członków P-SFUK jest uprawniony do oddania jednego głosu na karcie do głosowania, którą otrzymał pocztą (nie ma znaczenia liczba posiadanych przez niego kont). Ważny w ostatniej chwili może być fakt, że użytkownicy bankowości internetowej P-SFUK mają też możliwość głosowania drogą elektroniczną.

Oficjalne wyniki zostaną podane podczas Annual Meeting w Polish National Club of Hempstead, znajdującym się przy 329 Peninsula Blvd (Hempstead, NY 11550).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: