NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Nabór do ważnej komisji P-SFUK Kto zechce nadzorować Unię?

Nabór do ważnej komisji P-SFUK Kto zechce nadzorować Unię?

01.06.2014, godz. 20:48
PSFUK
foto:

Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa zaprasza swoich członków do ubiegania się o miejsce w Komisji Nadzorczej tej instytucji. Resume wraz z listem motywacyjnym można składać do 20 czerwca.

– Potencjalni kandydaci muszą wyrazić zgodę na weryfikację danych osobowych i historii kredytowej, a także kwalifikować się do otrzymania wiążących gwarancji od firmy ubezpieczeniowej P-SFUK – informuje Paweł Burdzy, PR manager w Unii. – Preferowane jest doświadczenie w zakresie księgowości lub kontroli wewnętrznej oraz doświadczenie zawodowe z instytucji finansowej. Należy podkreślić, że członkowie Komisji nie otrzymują żadnego wynagrodzenia finansowego – dodaje.

Do podstawowych obowiązków Komisji należy zagwarantowanie, że roczne kontrole sprawozdań finansowych P-SFUK zostały przeprowadzone oraz że sprawozdania finansowe są dokładne i rzetelne. Dodatkowo komisja nadzorcza dba o to, aby były przestrzegane zasady prawne oraz przepisy ustalone przez Radę Dyrektorów oraz czuwa nad tym, aby aktywa członkowskie były wykorzystywane zgodnie z potrzebami P-SFUK.

Podanie można wysłać emailem na adres sc@psfcu.net, faksem pod numer (973) 808-3217 lub listownie na adres: Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa Attn: Compliance Department, 9 Law Drive, Fairfield, NJ 07004.

Rada Dyrektorów przeprowadzi rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami 25 czerwca 2014 r. od godz. 18.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: