NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Na Greenpoincie rowerzyści… biją taksówkarzy

Na Greenpoincie rowerzyści… biją taksówkarzy

06.05.2016, godz. 00:00
rowerzysta zaatakował taksówkarza, poszukiwany przez NYPD
rowerzysta zaatakował taksówkarza, poszukiwany przez NYPD foto:

Na Greenpoincie trzeba się pilnować już nie tylko przed złodziejami ale i przed… rowerzystami. Policja poszukuje jednego bardzo agresywnego, który brutalnie zaatakował taksówkarza.

Z ustaleń policji wynika, że kierowca taksówki Khurshid Qureshi wyjeżdżał ze stacji benzynowej przy McGuinness Boulevard. Kiedy miał się już włączyć do ruchu, na drodze nagle wyskoczył mu rowerzysta. Taksówkarz zatrzymał się ostro hamując i dał znak mężczyźnie na rowerze, aby przejechał. Ale ten,wykorzystując to, że na ulicy jest ruch i kierowca musi czekać, objechał taksówkę dookoła, wyciągnął żelazną kłódkę i zbił nią lusterko taksówki.
Wówczas Khurshid Qureshi wysiadł z samochodu i doszło do ostrej wymiany zdań, w czasie której rowerzysta tą sama kłódką uderzył kierowcę w głowę rozcinając ją.
- Jeżdżę taksówką od 25 lat. Nigdy w życiu nic podobnego mi się nie stało. Pierwszy raz widziałem na oczy tego człowieka w tym miejscu ale już nigdy nie zapomnę. Starałem się go zatrzymać, ale nie udało się… - powiedział Khurshid Qureshi.
Zakrwawiony kierowca trafił do szpitala, gdzie założono mu szwy na głowie. A policja poszukuje agresywnego rowerzysty.

 

foto NYPD

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: