NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Na chodniku przyszedł na świat mały chłopczyk. Cud narodzin

Na chodniku przyszedł na świat mały chłopczyk. Cud narodzin

28.09.2015, godz. 23:25
Brooklyn Heights
Brooklyn Heights foto:

O prawdziwym szczęściu może mówić kobieta, która urodziła chłopczyka na chodniku nieopodal Brooklyn Heights. Dziecko przyszło na świat w niedzielę wieczorem. Rodząca kobieta, która leżała na chodniku przy Clark and Henry Sts., została zauważona przez patrolujących teren policjantów oraz okolicznych mieszkańców, którzy wezwali karetkę pogotowia. – Usłyszałem płacz kobiety i jej wołałanie „Chodź moje kochanie " – powiedział Iqbal Shahid (55 l.), świadek narodzin dziecka.

Na miejsce porodu przyjechali ratownicy z EMT i pomogli przyjść na świat dziecku. – Chłopczyk urodził się zdrowy i duży – powiedziała jeden z ratowników odbierający poród. Tuż po tym jak dziecko pierwszy raz wydało głos, ludzie, którzy byli świadkami porodu, zaczęli bić brawo. – Tłum był szczęśliwy, że na świat przyszło dziecko. Wszyscy biliśmy brawo – powiedział Doug Levine (56 l.), który pracuje w pobliskim sklepie monopolowym.
Mama oraz jej nowonarodzone dziecko zostali przewiezieni do szpitala. Według lekarzy ani maleństwu ani kobiecie nie zagraża niebezpieczeństwo, a ich stan zdrowia określono na dobry.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: