NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Muzycy grup Enej i Pectus porwali do zabawy publiczność na Greenpoincie. Gwiazdy podzieliły się energią

Muzycy grup Enej i Pectus porwali do zabawy publiczność na Greenpoincie. Gwiazdy podzieliły się energią

25.11.2013, godz. 00:00
Enej i Pectus
foto:

Nie ma to jak dawka dobrej muzyki po ciężkim tygodniu pracy... A jeśli dawka jest podwójna, to jeszcze lepiej! Tak było w miniony piątek w klubie Warsaw na Greenpoincie, gdzie rewelacyjne koncerty dały dwa polskie zespoły: Enej i Pectus.

Jako pierwszy na scenie pojawił się Enej, który już od pierwszych dźwięków dosłownie zaczarował publiczność... „Skrzydlate Rece”, „Radio Hello” czy „Woda życiodajna” to utwory, przy których nie da się stać w miejscu, bo nogi same rwą się do tańca. I tak po półtoragodzinnym, energetyzującym występie można śmiało powiedzieć, że Enej podbił serca polonijnej publiczności. Podobnie było w przypadku drugiej gwiazdy wieczoru (gdzie numer dwa oznacza tylko kolejność prezentacji i nie ma nic wspólnego z jakością koncertu). Około godziny 10 wieczorem scenę opanowali pochodzący z Rzeszowa bracia, którzy pod nazwą Pectus od września 2012 r. i od hitu „Barcelona” zaznaczyli swoją obecność na scenie muzycznej. Kto przyszedł do Warsaw ich posłuchać, na pewno nie był zawiedziony, bo muzycy dali z siebie wszystko. I tak jak mówi tytuł ich płyty – „Siła Braci” – energia wprost biła ze sceny! Debiut obu zespołów w Ameryce okazał się niezwykle udany.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: