NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Mrożące krew w żyłach prognozy

Mrożące krew w żyłach prognozy

07.02.2015, godz. 00:00
zima, NYC
foto:

Takich mrozów i ciągnącej się zimy nowojorczycy nie pamiętają od lat. I nie mamy dobrych wieści… Kolejne nagłe ochłodzenie, które odczuliśmy w piątkowy poranek, to nic innego jak zapowiedź kolejnych opadów białego puchu.

Tak, w sobotę ponownie sypnie śniegiem. Mieszkańcy metropolii mają już tego serdecznie dość! Nie dość, że na drogach i chodnikach zalega gruba pokrywa zamrożonego śniegu, to na dodatek w weekend spadnie go jeszcze więcej.

Miejmy nadzieję, że zgodnie z tym co zapowiadają synoptycy to już ostatnie podrygi pani zimy. I do historii przejdą temperatury poniżej -10C.

Co prawda na termometrach w sobotę zobaczymy 37F/ 3C ale będzie wiał mroźny arktyczny wiat, który będzie potęgował uczucie zimna i odczuwać będziemy znacznie niższą temperaturę, bo zaledwie 28F/ -2C.

W niedzielę będzie nieco cieplej i słupek rtęci wskazywać ma 40F/4C. Jednak w dalszym ciągu będzie padał śnieg. Według specjalistów od pogody opady będą również towarzyszyły nowojorczykom w poniedziałek. W samym mieście może go nasypać nawet do 8 centymetrów.

Z uroków tegorocznej zimy cieszą się z pewnością amatorzy sportów zimowych. To właśnie na nich czekają dobrze ośnieżone stoki w okolicach Nowego Jorku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: