NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Młody de Blasio na topie

Młody de Blasio na topie

15.11.2013, godz. 02:00
Bill de Blasio
Bill de Blasio, nowy burmistrz Nowego Jorku foto:

Młody de Blasio to jedna z najlepszych partii do wzięcia w całej Ameryce. Przynajmniej zdaniem amerykańskich mediów. Jest nie tylko synem nowego burmistrza Nowego Jorku, lecz także jednym z najbardziej wpływowych nastolatków w Stanach Zjednoczonych! 16-letni Dante de Blasio znalazł się właśnie na liście The 16 Most Influential Teens of 2013 magazynu "Time".

A czym Dante zasłużył sobie na wyróżnienie? Zdaniem autorów rankingu... fryzurą. Jego charakterystyczne afro, które było elementem telewizyjnej kampanii reklamowej jego ojca Billa de Blasio, stało się prawdziwym hitem, a wręcz - jak twierdzi "Time" - jest największym szykiem mody w Nowym Jorku, a nawet w całych Stanach, i tylko patrzeć, jak kolejne nastolatki zaczną nosić fryzurę na Dantego. "Super Express" ma inne zdanie, ale coś w tych włosach musi być, skoro sam prezydent Barack Obama (52 l.) zwrócił na nie uwagę, a nawet przyznał, że... miał taką samą fryzurę. - Trzydzieści pięć lat temu miałem dokładnie takie samo afro, jakie ma dzisiaj Dante. Jednak przyznaję, że na mojej głowie nie wyglądało to tak atrakcyjnie jak u Dantego - mówił prezydent podczas niedawnej wizyty w Nowym Jorku. Włosami młodego de Blasio zachwyconych jest wielu nowojorskich nastolatków, którzy określają je jako "cool". Ich zdaniem taka fryzura świadczy o tym, że Dante ma niezależny charakter i lubi być oryginalny. Afro najmłodszego z klanu de Blasiów podoba się jego rodzicom i siostrze, 18-letniej Chairi, która - tak na marginesie - choć nie znalazła się na liście wpływowych nastolatków Ameryki, to została zauważona i doceniona przez edytorów "Time'a" za... stylowe opaski na głowie, które również można było zauważyć na spotach reklamowych kampanii ojca.

Na liście The 16 Most Influential Teens of 2013, oprócz Dantego de Blasio, znaleźli się między innymi: 15-letnia Malia Obama, córka amerykańskiego prezydenta, 16-letnia Malala Yousafzai, afgańska aktywistka postrzelona przez talibów, 17-letnia Lorde, gwiazda muzyki pop, oraz 14-letni Kiernan Shipk, aktor serialu "Mad Men", i Justin Bieber, 19-letni piosenkarz.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: