NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Miss Polonia USA 2016 na Greenpoincie! Wybierzemy najpiękniejszą!

Miss Polonia USA 2016 na Greenpoincie! Wybierzemy najpiękniejszą!

03.10.2015, godz. 15:19
Wybory najpiękniejszych: Półfinał konkursu Miss Polski 2014 w sobotę
Przed nami dwa wieczory z najpiękniejszymi Polkami. foto: Facebook

W sobotę 10 października na nowojorski Greenpoint zawitają wybory Miss Polonia USA 2016. Jak informują organizatorzy to już 23. konkurs piękności odbywający się pod auspicjami Miss Polonia USA. Wybierana będzie Miss Polonii Amerykańskiej z udziałem kandydatek z różnych stanów.

- Konkurs ten traktowany jako wydarzenie kulturalne Polonii – pisze Aldona von Laube, organizator wyborów.  - Jesteśmy bardzo dumni z naszego polskiego pochodzenia. Dlatego "wstęgi" Miss Polonia są biało-czerwone, a podczas konkursu kandydatki mają za zadanie, by przedstawić interesujące wydarzenia polonijne ze stanu, z jakiego pochodzą oraz ich osiągniecia, zarówno życiowe, jak i te związane z Polonią. W programie przewidziano pokaz sukni wieczorowych i strojów kąpielowych, a także pytania sędziów. Oprawę muzyczną imprezy zapewni Adam Chrola z zespołem Vademecum.

Wybory odbędą się w sobotę 10 października w sali Polish & Slavic Center przy 176 Java Street na Greenpoint. Początek imprezy o godzinie 6PM, bilety w cenie $30. Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać pod nr telefonu (860) 888-3514 lub za pośrednictwem e-maila: misspolonia@comcast.net, a także na stronach internetowych misspolonia.us oraz misspoloniaworld.com.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: