NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Miss Polonia USA 2016 na Greenpoincie! Wybieramy najpiękniejszą Polkę w Ameryce

Miss Polonia USA 2016 na Greenpoincie! Wybieramy najpiękniejszą Polkę w Ameryce

09.10.2015, godz. 21:02
Victoria Konefal, Miss Polonia USA
foto: SE w USA

W sobotę, 10 października, na nowojorski Greenpoint zawitają najpiękniejsze Polki z wielu stanów, które staną w szranki o tytuł Miss Polonia USA 2016. Jak informują organizatorzy to już 23. konkurs piękności odbywający się pod auspicjami Miss Polonia USA. Super Express USA jest patronem medialnym tego wydarzenia.

W programie przewidziano pokaz sukni wieczorowych i strojów kąpielowych, a także pytania sędziów. Oprawę muzyczną imprezy zapewni Adam Chrola z zespołem Vademecum.
- Jesteśmy bardzo dumni z naszego polskiego pochodzenia - pisze Aldona von Laube. - Dlatego „wstęgi" Miss Polonia są biało-czerwone, a podczas konkursu kandydatki mają za zadanie, by przedstawić interesujące wydarzenia polonijne ze stanu, z jakiego pochodzą oraz ich osiągniecia, zarówno życiowe, jak i te związane z Polonią. 
Impreza odbędzie się w sobotę, 10 października w sali Polish & Slavic Center przy 176 Java Street na Greenpoint. Początek imprezy o godzinie 6PM, bilety w cenie $30. Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać pod nr telefonu (860) 888-3514 lub za pośrednictwem e-maila: misspolonia@comcast.net, a także na stronach internetowych misspolonia.us oraz misspoloniaworld.com
(Mat. Promocyjne Miss Polonia USA)

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: