NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy Miss Polonia USA 2014. Ola z New Jersey najpiękniejsza!

Miss Polonia USA 2014. Ola z New Jersey najpiękniejsza!

20.10.2013, godz. 18:50
Miss Polonia USA 2014
foto:

W sobotni wieczór w audytorium Centrum Polsko-Słowiańskiego przy Java Street na Greenpoincie odbyły się wybory Miss Polonia USA 2014. Koronę najpiękniejszej Polki w Stanach Zjednoczonych zdobyła Aleksandra Gąsiorowska ze New Jersey.

Jak podkreśliła Aldona von Laube, organizatorka konkursu i przewodnicząca Miss Polonia USA, impreza zorganizowana została już po raz 20. – Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania dyrektorów stanowych Miss Polonii USA, a także wsparcia sponsorów – dodała. – Wszystkim im należą się wielkie podziękowania...

OBEJRZYJ: Omenaa Mensah zachwyca kształtami

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 11 uroczych pań, które pokazały się na scenie w strojach koktajlowych, kąpielowych i sukniach wieczorowych. Sobotnią galę poprowadzili wspólnie Agata Woźniak i Janusz Karpowicz. Gościem specjalnym była Ewelina Wachowska z Kanady – Miss Polonia World. W trakcie wieczoru wszystkie panie zaprezentowały zarówno swoją niezwykłą urodę, jak i wspaniałą elokwencję, odpowiadając na pytania sędziów. Tym samym członkowie komisji oceniającej kandydatki nie mieli łatwego zadania...

ZOBACZ TEŻ: Piękne Polki robią karierę

W jury zasiedli: była sędzina w konkursach Miss USA i Miss World Milvia Dibrino (przewodnicząca loży sędziowskiej), znani bokserzy Tomasz Adamek i Przemysław Majewski, adwokat Sławomir Platt oraz Jolanta Kwiatkowska z firmy US Money Express. Po naradzie okazało się, że tytuł Miss Polonii USA 2014 przypadł 23-letniej Aleksandrze Gąsiorowskiej ze stanu New Jersey, I Wicemiss została z Nicole Pierzchalski z Connecticut, a II Wicemiss Maja Laska również z Connecticut.

Wszystkie piękne panie za udział w konkursie otrzymały nagrody rzeczowe, a laureatki dodatkowo nagrody pieniężne. Sponsorami konkursu była firma Lowell International Food oraz autorka książek Anka Ziółek-Kobylarz.


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: